محصولات شرکت لامپ نور

همکار گرامی لطفا جهت خرید عمده و درصد تخفیف با کارشناسان ما تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید.
شماره تماس: 021-65947031 - 09362630998


کمی صبر کنید...

لیست قیمت فروش تیر ماه 1401

Noor-1401-10.pdf کلیک کنید


دریافت کاتالوگ شرکت لامپ نور  

محصولات شرکت لامپ نور


شرکت لامپ نور (سهامی خاص) درسال 1363 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لامپ رشته ای، با هدف ارائه خدمات مختلف و گسترش فعالیت تولیدی آغاز نمود.

این شرکت از بدو تشکیل، آموزش، کیفیت و تکنولوژی به روز را در دستور کار خود داشته و اکنون با تکیه بر بیش از ربع قرن تجربه، پیشتاز دراین عرصه می باشد. همکاری با شرکت اسرام آلمان و تولید محصولات لامپ های بخارجیوه و بخارسدیم با نام تجاری اسرام ایران و تولید سایر محصولات نور با مشارکت شرکت اسرام دستاوردی مهم در راستای ارتقا کیفیت و اعتبار شرکت لامپ نور می باشد.

معرفی کلی محصولات نور

محوریت فعالیت های شرکت لامپ نور علاوه بر تولید لامپ رشته ای، تولید انواع لامپ های گازی از جمله بخار جیوه، بخار جیوه مستقیم، بخار سدیم و متال هالید، محصولات ال ای دی از جمله لامپ ال ای دی و چراغ ال ای دی و لامپ های دیگر از جمله لامپ هالوژن، لامپ کم مصرف و لامپ فلورسنت،در رنگ های مختلف و همچنین تولید لامپ تخصصی از جمله لامپ مادون قرمز، لامپ ماورا بنفش و لامپ گیاهی و تولید تجهیزات الکترونیک جانبی از جمله بالاست، ایگنیتور می باشد و فروشگاه نامدار محصولات این شرکت لامپ های HID از جمله لامپ بخار سدیم، لامپ متال هالید، لامپ بخار جیوه، لامپ بخار جیوه مستقیم، لامپ و بالاست های گیاهی را کار میکند و شما می توانید با بهترین کیفیت و قیمت از فروشگاه ما تهیه بفرمایید و از ما اولین و آخرین پیش فاکتور خود را دریافت کنید.

شرکت لامپ نور با اعتقاد به توان خلاقیت بالای جوانان ایرانی سعی در فتح قله های تکنولوژی و صنعتی در جهت رشد و بالندگی کشور دارد و با پشتوانه نیروی انسانی متخصص و پرسنل کارآمد به امید نایل آمدن به این مهم قدم بر می دارد. شرکت لامپ نور در تولیدات خود همواره کیفیت را اصلی و مهم و اساسی دانسته است و برای نیل به این مهم از هیچ تلاشی دریغ نکرده است. 

لامپ های فلورسنت

در مورد لامپ های فلورسنت و کم مصرف، تخلیه الکتریکی در گاز بخار جیوه که با فشار کم در داخل لامپ قرار گرفته است، صورت می گیرد و برای اینکه بتوان لامپ `هایی با نور بیشتر تولید کرد، لازم است که فشار گاز داخل لامپ افزایش یابد.
درغیر این صورت باید حجم لامپ به میزان زیادی افزایش پیدا کند. در لام پهایی که به اختصار آنها را «لامپ های تخلیه گازی » می نامند، نور به واسطه تخلیه الکتریکی در یک گاز که با فشار زیاد در داخل حباب پر شده است، صورت می گیرد. از این رو آنها را تخلیه در گاز پرفشار می نامند. گازی که در آن تخلیه الکتریکی صورت می گیرد، می تواند از نوع بخار جیوه، بخار سدیم و یا هالید فلزهای گوناگون باشد

لامپ های متال هالید

لامپ های متال هالید با ضریب تشخیص رنگ عالی جهت نورپردازی و روشنایی محیط های باز، فروشگاه ها، ساختمان های بزرگ و ورزشگاه ها به کار می رود. رنگ زیبا همراه با طول عمر و بهره نوری خوب این نوع لامپ ها باعث شده است که کاربرد آنها بطور روز افزون گسترش یافته و بیشترین مصرف را در بین لامپ های هم خانواده خود داشته باشد.

لامپ های بخار سدیم پرفشار

لامپ های بخار سدیم پرفشار با بازده بالا و طول عمر زیاد یکی از اقتصادی ترین لامپ ها برای استفاده در معابر شهری نظیر اتوبان ها، خیابان ها، جاده ها، تونل ها، پل ها و ... می باشند. همچنین عمر بالای لامپ های مذکور، هزینه های تعویض و نگهداری را نیز به حداقل ممکن کاهش میدهد. این لامپ ها در دو نوع کلی «بیضوی » و «استوانه ای » موجود می باشند.

لامپ های بخار جیوه مستقیم

لامپ های بخار جیوه مستقیم با دارا بودن قابلیت های بالا و کیفیت مطلوب که ادغامی از تکنولوژی لامپ های رشته ای و بخار جیوه پرفشار می باشد بدون نیاز به تجهیزات جانبی خاص و فقط با صرف هزینه تعویض، با سهولت جایگزین لامپ های رشته ای شده و نوری با کیفیت و مطلوب ایجاد می کنند. لامپ های بخار جیوه مستقیم، عاوه بر دارا بودن ضریب تشخیص رنگ عالی، دارای طول عمر بالا، شار نوری و بهره نوری بالاتر نسبت به لامپ های رشته ای می باشند.

عاملیت فروش نمایندگی لامپ نور

فروشگاه اینترنتی پخش نامدار عاملیت فروش شرکت لامپ نور را دارد. شما می توانید تمامی محصولات لامپ نور را از این فروشگاه با اطمینان و گارانتی به صورت عمده و تکی با قیمت مناسب خریداری کنید. 

دسته‌بندی